NAJWIĘKSZE TARGI ŚLUBNE W POLSCE!

17 stycznia już po raz 12. otworzymy nowy sezon w branży ślubnej w Wielkopolsce!

Czekają na Was oszałamiające pokazy mody ślubnej, występy artystyczne, wyjątkowe nagrody w konkursach oraz blisko 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż! Po raz kolejny Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel! Kilkuset wystawców.

Na Targach zobaczycie wspaniale przygotowane stoiska wystawców ze wszystkich ślubnych branż.Pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Łatwo więc można będzie wybrać pasujący lokal i menu. Największą powierzchnię i najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie. Wszyscy będą mogli podziwiać kilkaset wspaniałych sukien, butów, ozdób głowy, nakryć, garniturów, koszul oraz skorzystać z porad ekspertów. W branży foto-video i multimediów na pewno pojawią się nowinki techniczne, z którymi chętnie się zaznajomicie. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, florystów, kwiaciarni, organizacji i kompleksowejobsługi ślubów. Ich zrobione z rozmachem stoiska przyciągają zaciekawionych gości. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze oświetlone i przeszklone stoiska z przyciągającą wzrok biżuterią i obrączkami. Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami – każdy może wybrać w bogatej ofercie to, co najbardziej pasuje do jego gustu. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, zespołów, DJ-i, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z największych zalet imprezy targowej. Wszystko będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo. Będziecie mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni i wypróbować znakomite produkty na stoiskach dotyczących urody, kosmetyków, wizażu, stylizacji i spa. Swoje propozycje pokaże branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Liczymy na stoiska z prezentami. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą nauki tańca i pokazów tanecznych. Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i zabytkowe. Kilkugodzinny program sceniczny. Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Tomasz Kammel, który sposobem prowadzenia Imprezy świetnie wpisuje się w klimat Targów. Od godz. 11.00 do 17.00 poprowadzi program sceniczny, w trakcie którego odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu bielizny i mody męskiej. Modelki zaprezentują nie tylko piękne stroje, ale również obuwie, makijaże, fryzury i dodatki. A wszystko to na tle starannie dobranej muzyki i choreografii. Program sceniczny będzie urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi utrzymanymi w różnych rytmach, wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi, w trakcie których usłyszycie wzruszające pieśni.

Nie zabraknie czarujących pokazów barmańskich, a na koniec odbędzie się Finał Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego „Narzeczona Para”. Jego celem będzie wyłonienie pary Narzeczonych planujących ślub w 2016 roku, która otrzyma największe poparcie czytelników i internautów. Kilkadziesiąt nagród dla Narzeczonych. W nadchodzącej edycji Targów tradycyjnie hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora – romantyczna wycieczka do Rzymu! Dodatkowo czekają na Was inne wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów, jak np. suknie ślubne, obuwie, garnitury, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, stylizacje, makijaże, dekoracje, obsługa muzyczna, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne, zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się jako pierwsza osoba pod podany na scenie numer. To jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ co roku swoje konkursy z nagrodami organizują również wystawcy! Pełen komfort zwiedzania.Impreza targowa odbędzie się w trzecią niedzielę stycznia i potrwa od godz. 10.00 do 18.00. Tym razem serdecznie zapraszamy Was do pawilonu 3. Wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnej szatni, a także kawiarni i licznych punktów z kawą. Wygodna lokalizacja obiektów targowych w samym centrum Poznania sprawia, że każdy trafi tutaj bez problemu. Można wygodnie dojechać środkami komunikacji miejskiej, pociągiem oraz autobusem podmiejskim, ponieważ w pobliżu znajdują się przystanki, dworzec PKS, a najbliżej dworzec PKP.

Osoby spoza Poznania trafią również dzięki rozmieszczonym w mieście targowym znakom informacyjnym oraz mapce zamieszczonej na stronie www.targi-slubne.pl.

 

Informacje dla zwiedzających:

– Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00, MTP, ul. Roosevelta 20, szklany budynek

– Specjalnie na Targi wydrukowany zostanie dodatkowy nakład Magazynu Ślubnego

– Gratisowo wręczane będą również archiwalne wydania z bieżącego roku

– Każdy zwiedzający wraz z biletem otrzyma również darmowy folder Targowy z listą Wystawców oraz schematem rozmieszczenia stoisk, jako przewodnik po Imprezie.

– Bilety do nabycia w kasach w dniu Imprezy (hol wejściowy) oraz JUŻ TERAZ ON-LINE na www.eventok.pl Organizator: Magazyn Ślubny, Biuro: Poznań, ul. Sadowa 21, tel. 61 852 51 99, 668 548 768. Organizator, Wystawcy oraz Tomasz Kammel jako prowadzący już dziś serdecznie zapraszają wszystkich Narzeczonych,ich rodziny i znajomych!

 

Macie pytania? Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Zadzwoń: tel. 61 85 25 199, 668 548 768 Napisz do nas: targi@magazynslubny.pl www.targi-slubne.pl

 

mtp poznań magazyn ślubny największe targi ślubne czym do ślubu suknie ślubne moda ślubna para młoda samochód na ślub organizacja weselasamochód do ślubu targi ślubne bielizna ślubna