Venice Special Travel

Planujesz  ślub za granicą? Wybierz słoneczną Italię.

Wymarzyłeś sobie ślub za granicą? Szukasz odpowiedniego miejsca? Zdecyduj się na Włochy, wspaniały klimat, piękne widoki i tysiące możliwości.  Śluby zawierane we Włoszech są ważne na terenie całej Unii Europejskiej i nie musza być celebrowane tylko w konsulatach, oczekuje tam na Was wiele ciekawych i niezwykłych miejsc. No i zawsze możecie połączyć swój bajkowy ślub z podróżą poślubną, na którą możecie pojechać tylko we dwoje albo zabrać najbliższe sobie osoby.

Włochy to jeden z krajów o najbogatszej ofercie turystycznej na świecie, każdy może znaleźć coś dla siebie. Można tutaj organizować ciekawe śluby przez cały rok, w lecie na wolnym powietrzu, na plaży, na tarasach średniowiecznych zamków czy w ruinach antycznych świątyń, w zimie popularne ostatnio są białe śluby dla miłośników narciarskiego szaleństwa w Cortina d’Ampezzo, Madonna di Campiglio czy stolicy regionu zabytkowym Trydencie. A wyjazd ślubny

Ślub cywilny w niezwykłej scenerii.

Włochy to piękny i malowniczy kraj, pełen zabytków i uroczych zakątków, o których często milczą przewodniki turystyczne.  Od kilku lat możemy zaobserwować tutaj tendencję promowania turystyki ślubnej i umożliwiania celebracji ślubu poza urzędem stanu cywilnego, często na wolnym powietrzu w bajkowym otoczeniu.

Obok klasycznych destynacji ślubnych jak Wenecja czy Werona, Rzym czy Florencja z Toskanią warto zwrócić uwagę na mniej znane kierunki ślubne i turystyczne.

Miejsca te często nie są powszechnie znane stąd lepiej zwrócić się do doświadczonych miejscowych organizatorów ślubnych, oni pomogą Państwu wybrać najodpowiedniejsze miejsce na imprezę ślubną, dopasowaną do waszych gustów i możliwości finansowych.

Nie musisz jechać na koniec świata.

Godne polecenie są wspaniałe zamki i pałace na przedgórzu alpejskim w regionach Francia Corta, Valpolicella, Lessinia czy Marcha Trevigiana, są to bardzo malownicze tereny, pokryte winoroślami

wzgórza, z widokiem od północy na alpejskie szczyty od południa na Nizinę Padańską, tereny te są tym bardziej godne polecenia, ponieważ stosunkowo mało popularne turystycznie, a przy tym położone stosunkowo blisko Polski. W wielu zamkach, pałacach i agroturystykach można zorganizować zarówno ceremonię ślubną jak i noclegi oraz wystawne przyjęcie ślubne.

Wenecja to nie tylko samo miasto na wodzie, ale również przepiękna Laguna i wyspy Murano, kolorowe Burano czy romantyczne Torcello, nowością od 2016 jest możliwość celebracji ślubów na adriatyckiej plaży.

Mówiąc o północnych Włoszech nie można zapomnieć o Jeziorze Garda i Weronie gdzie możliwa jest celebracja ślubów nie tylko w zabytkowym domu szekspirowskiej Julii ale również w przepięknych zabytkowych willach, zamkach i ogrodach.

Bezstresowy ślub w słonecznej Italii- powierz jego organizację specjalistą.

Organizacja zaślubin za granicą jest jednak skomplikowana, oczywiście można wszystko załatwić samodzielnie, to w końcu jeden z krajów UE, ale czy warto marnować czas i nerwy na coś co możesz zlecić wykwalifikowanym fachowcom ślubnym?

Konsultanci i organizatorzy turystyczni z biura Venice Special Travel od lat zajmują się organizacją ślubów we Włoszech, siedzibą firmy jest Wenecja, ale operują na terenie całych Włoch, są na miejscu, znają język, znają lokalne przepisy i zwyczaje. Doświadczony, znający teren pośrednik turystyczny zajmie się hotelami, transportem lokalnym i międzynarodowym. Znający język włoski wedding planner zapewni narzeczonym kompleksową opiekę podczas organizacji ceremonii, pomoże zgromadzić i przygotować wszystkie dokumenty, pozostaje też w stałym kontakcie z lokalnym USC.  Organizator ślubny zorganizuje i zaaranżuje przyjęcie ślubne oraz pomoże w wyborze lokalnych dostawców, muzyki, fotografa, florysty; w dniu ślubu weźmie na siebie reżyserię i nadzór całej imprezy, pozwalając tym samym Nowożeńcom po prostu cieszyć tym specjalnym dniem.

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *