Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary

Niemal 150 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej, ekspozycja pojazdów do śluby czy też prezentacja zespołów muzycznych. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali EXPO KRAKÓW podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 1 października 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

 

 

Kolejna edycja

Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy szukają inspiracji na własne wesele. W stolicy Małopolski Targi odbędą się już po raz czwarty. Wszyscy odwiedzający 1 października EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 będą mogli zobaczyć bogatą ofertę z branży ślubnej między godzinami 10:00 a 17:00. Co takiego organizatorzy przygotowali tym razem?

 

Blisko 150 wystawców – tysiące inspiracji

Na wszystkich gości czeka niezwykle szeroka oferta produktowa z branży weselno-ślubnej. Pośród stanowisk 150 wystawców narzeczeni będą mogli znaleźć wiele inspirujących pomysłów i możliwości. Wśród nich między innymi najnowsze trendy mody damskiej i męskiej, prezentacja biżuterii, wzory kreatywnych zaproszeń, atrakcyjne usługi domów weselnych, zespołów muzycznych, animatorów i wielu innych profesjonalistów.

 

Wykłady, warsztaty, dyskusja

Targi Młodej Pary to nie tylko wystawcy. 1 października odbędzie się również seria wykładów i warsztatów prowadzonych przez znanych ekspertów z branży. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się więcej o możliwościach organizowania ślubu w plenerze, doborze idealnych obrączek, stylizacji Pana Młodego czy też idealnym makijażu ślubnym. Pozostali prelegenci opowiedzą między innymi o wyborze alkoholi, fotografii ślubnej, stroju szytym na miarę dla Pana Młodego, magii win podawanych na przyjęciu weselnym czy właściwym finansowaniu wesela. Każdy wykład pozwoli nie tylko na poszerzenie wiedzy w zakresie planowania własnego ślubu, ale umożliwi narzeczonym wzięcie udziału w dyskusji i rozwianie wszelkich wątpliwości podczas konsultacji z ekspertami.

 

 

Trendy na wybiegu

Przy ulicy Galicyjskiej 9 odbędą się również wyjątkowe pokazy dostępne dla wszystkich zwiedzających. Na wybiegu pojawią się modelki w najpiękniejszych sukniach ślubnych w czterech różnych odsłonach i zróżnicowanych kolekcjach. Z kolei w specjalnych strefach akustycznych wystąpią profesjonalne zespoły muzyczne, które przedstawią swój weselny repertuar.

 

Cenne nagrody

Uczestnicy Targów będą mogli wziąć także udział w atrakcyjnych konkursach i wygrać wartościowe nagrody. Przyszłe Panny Młode staną przed szansą zdobycia jednej z kilku sukni ślubnych o łącznej  wartości 14000 zł. Dodatkowo można będzie wygrać zestaw biżuterii ślubnej kosztującej 2500 zł i wiele innych cennych nagród

 

Strefy relaksu

W hali EXPO – największej przestrzeni wystawienniczej w Krakowie – na zwiedzających czeka nie tylko mnóstwo różnych atrakcji, ale i wiele okazji do odpoczynku. Goście mogą skorzystać z pobudzających stref kawowych, urozmaiconego cateringu, smacznych degustacji oraz restauracji mieszczącej 200 osób, aby nabrać więcej sił i uczestniczyć w pokazach, wystawach oraz konkursach podczas jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

 

 

Widzimy się w EXPO Kraków!

Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już
1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Więcej informacji na: http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-krakow/