Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał już 25-26 listopada w Lublinie!

Planujesz ślub i wesele? Chcesz wyglądać zjawiskowo na studniówce, balu karnawałowym? Szukasz sukni, fotografa, nietypowych atrakcji weselnych…? Masz dość przeglądania tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Odwiedź Targi ONA&ON Ślub Studniówka Karnawał, które odbędą się w weekend 25-26 listopada w Lublinie.

Wszystko w jednym miejscu

Znalezienie sali, zakup sukni i garnituru, wybór obrączek i cukierni, wydruk zaproszeń – lista spraw do załatwienia przed ważnym wydarzeniem to niekończąca się historia, która nie jednej osobie spędza sen z powiek. Wybór ofert na rynku jest ogromny, do tego planowanie zabiera mnóstwo czasu, a im bliżej do uroczystości,  tym presja i stres coraz większy. Ale nie dajcie się zwariować!

Z pomocą przychodzą Targi ONA&ON. W ciągu trwającego dwa dni wydarzenia możesz sprawdzić i porównać oferty blisko 100 firm. W jednym miejscu znajdziesz między innymi suknie ślubne i wieczorowe, garnitury i dodatki, kwiaciarnie, firmy jubilerskie, cukiernie, agencje barmańskie, specjalistów od zdjęć i filmów, salony kosmetyczne, biura podróży, restauracje i firmy świadczące usługi cateringowe. Nie zabraknie też firm zajmujących się wystrojem sal, przygotowywaniem atrakcji  oraz świadczących usługi kompleksowej organizacji przyjęć .

Targom, jak co roku, towarzyszą pokazy mody ślubnej i wieczorowej. Na wybiegu  obejrzymy najnowsze kolekcje sukien oraz garniturów. Czekają też na Was inspirujące warsztaty z doboru biżuterii ślubnej, warsztaty taneczne oraz spotkanie z konsultantką, która udzieli praktycznych wskazówek dotyczących planowania ślubu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

ONA&ON to doskonały czas na bezpośrednie rozmowy z Wystawcami i wybór idealnych dla siebie rozwiązań, m.in. dopasowanie sukni, dobór makijażu, wybór auta do ślubu, czy skosztowanie tortu. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Podczas wydarzenia będziesz miał niepowtarzalną możliwość skorzystania z rabatów i ofert specjalnych dostępnych tylko na targach.

Przyjdź i wygraj!

Na Zwiedzających czekają konkursy, w których będzie można wygrać między innymi:  suknię ślubną, garnitur, obrączki, bon wakacyjny, sesję narzeczeńską, biżuterię i inne atrakcyjne nagrody. Jednym słowem wszystko, co przyda się w organizacji wesela, studniówki  czy innego wyjątkowego przyjęcia. Nie zwlekaj i już teraz rezerwuj swój czas na Targi ONA&ON. Po prostu musisz tu być!

Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał

25 listopada (sobota) – godz. 10:00 – 19:00

26 listopada (niedziela) – godz. 10:00 – 17:00

Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11, hala A

Wstęp płatny. Bilety: 10 zł normalny, 8 zł ulgowy, 15 zł dla par

 

Więcej informacji:

www.onaon.targi.lublin.pl

www.facebook.com/targionaion

www.wspanialewesele.com.pl