Wianki i bukiety ślubne modne jesienią

Wrzesień jeszcze do niedawna był miesiącem, który wraz z końcem wakacji, zwiastował również koniec sezonu ślubnego. Nic bardziej mylnego. W tej chwili wrzesień jest coraz częściej bardzo słoneczny i ciepły, co za tym idzie, coraz więcej Par decyduje się na ślub właśnie w tym miesiącu. Jeśli marzycie, żeby Wasza uroczystość była bardzo romantyczna, a zarazem nawiązywała do otaczającej natury,warto pomyśleć o ślubie w plenerze, który sprawi,że ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny.

foto: Piechota Magdalena | wianek: Kwiaciarnia Chabazie

Bardzo ważną kwestią jest dobór odpowiednich kwiatów, które podkreślą romantyczny charakter.  Coraz częściej Panny Młode wybierają połączenie wianek plus bukiet. Zarówno lato jak i jesień są idealną porą na takie zestawienia. Floryści często inspirują  się otaczającą ich przyrodą i wykorzystują ferie barw dostępną na łąkach, w lasach, wiejskich ogrodach.

bukiet: Kwiaciarnia Chabazie

Kolory, które są najbardziej charakterystyczne dla jesieni to brązy, ciepłe pomarańcze,beże, bordo oraz czerwienie. Coraz częściej wykorzystywanym elementem jest dodatek owoców z krzewów, takich jak jeżyny, czy jarzębina, a także różnego rodzaju traw, zbóż czy ziół.

wianek: Kwiaciarnia Chabazie

wianek: Kwiaciarnia Chabazie

Nie można zapomnieć o Panu Młodym i butonierce, która będzie nawiązywać do całości jesiennej kompozycji.

butonierka: Kwiaciarnia Chabazie

Autorka artykułu Julia Andrzejewska | KWIACIARNIA CHABAZIE