20 października 2019 TARGI ŚLUBNE POZNAŃ.

Drodzy Narzeczeni! Targi Ślubne – jeden dzień, mnóstwo możliwości. Nasze targi organizowane są w prestiżowym miejscu, w eleganckich salach Stadionu Poznań i zapewniają dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz godnych zaufania Usługodawców. Podczas najbliższej edycji gościć będziemy ponad 150 firm.

Nasze Targi Ślubne są przeciwieństwem internetu, w którym łatwo można się zgubić w gąszczu ofert. U nas osobiście można sprawdzić wszystkie oferty, zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać i zasmakować, a więc skorzystać ze wszystkich zmysłów i dokonać odpowiedniego wyboru. Przez cały dzień odbywać się będą pokazy, prezentacje, warsztaty. Wystawcy na ten jeden dzień przygotowują specjalne oferty, rabaty liczne nagrody. Wydarzenie uświetni gość specjalny Rafał Maserak oraz wiele innych atrakcji o których napiszemy już wkrótce. Serdecznie zapraszamy, nie może WAS tam zabraknąć!

P.S Każda firma, która zgłosi się do udziału w targach jako wystawca i powoła się na Wspaniałe Wesele to w ramach współpracy otrzyma od nas 20% rabatu.

Link do wydarzenia TARGI ŚLUBNE POZNAŃ | Profil TARGI ŚLUBNE POZNAŃ