Modne fryzury na wesele, minimalizm i naturalność w trendach na 2022 rok.

Obecnie mamy tendencję, że organizowane są mikrośluby. To zdecydowanie mniejsze uroczystości niż były do tej pory. To wpływa bardzo też na to, jak tego dnia chcemy wyglądać i się czuć. Dlatego w tym sezonie najmocniejszym trendem jest pozostanie sobą. Czym mniejsze i bardziej intymne wesele, na którym gościć będziecie osoby, które są Wam bliskie i przed którymi chcecie uchylić rąbka tajemnicy na temat Waszej relacji, tym większe jest pole do popisu. Zdjęcia z czasów zanim się zaręczyliście, Wasze fotki z dzieciństwa, ale i te, które pokazują czułość między Wami i jak spędzacie razem czas, stanowić będą wspaniałą prezentację tego, dlaczego goście doznają zaszczytu dzielenia z Wami tak ważnych chwil.

Delikatny makijaż ślubny

Make-up no make-up stał się topowym trendem w makijażu ślubnym, aby kosmetyki jedynie dodawały blasku cerze i delikatnie zakrywały niedoskonałości. Ultra naturalny makijaż to trend, który stał się popularny w pandemicznej rzeczywistości. Ciężkie, kryjące fluidy, pudry z talkiem, napigmentowane cienie i kryjące pomadki odeszły do lamusa.

Manicure

Wariacje na temat frencha to jeden z topowych trendów w manikiurze 2022 roku. Także w branży ślubnej. Wybierając modny manikiur na ten wyjątkowy dzień, warto postawić na klasyczne rozwiązania, jak płytka w naturalnym kolorze: jasnoróżowa lub w odcieniach beżu oraz metaliczna końcówka. Złoto lub srebro sprawdzą się doskonale.

Naturalne fryzury ślubne

Minimalizm i naturalność to trendy, które królują także w modnych fryzurach ślubnych 2022 roku. Na szczycie listy jest luźny kucyk ślubny z delikatnie pofalowanych włosów, luźne fale „czesane wiatrem”, a także warkocze w stylu boho: luźne warkocze kłosy i warkocze dobierane wokół głowy. Cechy charakterystyczne każdej z modnych fryzur ślubnych 2022 jest naturalny skręt, sprężystość i delikatny połysk włosów, które ujmują swoją naturalną fakturą. Od lakieru do włosów i mocnej stylizacji trzymamy się z daleka.

Autorka tekstu Plannerka Agnieszka Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.