Śluby i wesela a koronawirus

Kilka bardzo istotnych informacji z jakimi przyszło się nam mierzyć podczas organizacji wesel i ślubów. Mamy ogromną nadzieję, że czasy obostrzeń, które nam popsuły plany szybko miną i nie powstrzyma nas to, przed organizacją wesela, na chwile obecną w mniejszym gronie, a zarezerwowane usługi ślubne, takie jak sale weselne czy fotograf ślubny, przenosimy na inne dogodne nam terminy już normalnych czasach. Zapoznaj się z artykułem gdzie dowiesz się o panujących zasadach.

Organizacja wesel w czasie koronawirusa [15.02.2021]

Obecne obostrzenia pozwalają nam na 1 kelnera i nie więcej jak 15 osób, najlepiej jak by to było grono naszych najbliższych i aby przy stoliku siedziały razem osoby z tej samej rodziny. Oczywiście dezynfekcja rąk przez wejściem do sali weselnej i zakaz tańczenia. W kościele lub urzędzie stanu cywilnego, organizacja wesel również ma swoje ograniczenia, ale już pierwsze obostrzenie ograniczające miejsce przyjęcia pozwala na to aby kościół czy urząd dały nam możliwość ceremonii ślubnej i wypowiedzenia przysięgi małżeńskiej. Pamiętajmy również o usługodawcach którzy liczą na zluzowanie obostrzeń tak samo jak my dlatego racjonalne i ugodowe rozwiązania jak przełożenie terminów lub zmniejszenie liczby osób do założonych w jednym czasie pomoże nam to przejść ten trudny czas.

Jak zorganizować wesele w czasach pandemii

W związku z rozpoczęciem szczepień istnieje duża szansa, że wszystko wróci do normy. Na chwilę obecną zawarte umowy z restauracją można przełożyć tak jak pisaliśmy wcześniej. A te mniejsze przyjęcia ślubne postarać się z organizować według zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz rozsądku. Na naszej stronie znajdziecie aktualne oferty ślubne, dzięki niej łatwo i szybko zorganizujecie wesele, nawet w tych ciężkich czasach. Również takie najważniejsze usługi jak fotograf ślubny, moda ślubna,  i jej przymiarki, czy wizyta umówionej kosmetyczki w celu zrobienia make up ślubnego, na pewno uda nam się zgrać z nowymi terminami naszego wesela. Zachęcamy do sprawdzenia polecanych ofert organizacji wesel w twojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *